avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Activitate musyhany

Activitate musyhany

Va multumesc tare mult!
Multumesc tare mult pt raspuns.Deci in concluzie nu se poate face nimic,ma refer sa trecem datoriile pe numele celor care le-au facut?
Buna ziua,am si eu o problema...Mama mea are o garsoniera in care acum sta sora ei si a acumulat foarte multe datorii,pt ca nu si-a platit darile la stat.Intrebarea mea este daca exista posibilitatea ca acea garsoniera sa fie trecuta pe numele surorii mamei mele,cu tot cu datorii?Multumesc.
Răspuns la discuția Anularea unui bon fiscal
nici aici nu e ninic clar.eu vreau doar atat sa stiu,daca toata activitatea de pe casa de marcat mai apare undeva in afara de rola martor.
Răspuns la discuția Anularea unui bon fiscal
Casa de marcat are optiunea de a anula un bon,este vorba despre o casa de marcat de la supermarket.
Răspuns la discuția Anularea unui bon fiscal
da,despre casa de marcat este vorba.cum apare acest bon anulat pe raportul de casa?acesta se scoate zilnic?adica poate fi depistata repede aceasta eroare?multumesc
Daca in ziua x se anuleaza un bon,prin raportul de inchidere de zi,se poate afla acest lucru?sau exista alte modalitati de a afla daca s-a anulat un bon sau nu?
Răspuns la discuția anulare bon fiscal
Situatia este mai complicata,casa de marcat nu este a mea,ci a supermarketului la care lucrez.sapatamana trecuta,mi s-a anulat un bon.eu acum vreau sa stiu daca acest lucru poate fi aflat de sefi,mai exact daca o incurc sau nu.
Răspuns la discuția anulare bon fiscal
a fost scos si de pe rola jurnal (cum ii spunem noi),cea pe care sunt tiparite toate bonurile.ar putea sa mai existe o alta copie?multumesc mult
Răspuns la discuția anulare bon fiscal
Bonul acela anulat,nu mai exista,eu intrebam,daca se poate scoate o copie din casa,care sa arate ca in data de...,la ora...,a fost anulat un bon in valoare de ... ron.