avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1310 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters138558

Activitate ContSters138558

Nu am primit nicio chitanta nimic. Nu apare pe siteul Baroului Bucuresti.. daca nu apare nici aici asta inseamna ca nu este avocat definitiv? Cu acea cunostinta nu mai pot sa iau legatura. Chiar nu stiu ce sa fac in situatia asta pentru ca m-am tot gandit ca m-am cam grabit impinsa de circumstante.
Multumesc pentru raspuns. Dar..acest avocat mi-a cerut o suma destul de mare de bani spunandu-mi ca se ocupa el de tot procesul...fapta savarsita nefiind foarte grava. Un consilier juridic ar putea sa faca lucrul acesta? Si inca ceva. Am stat foarte putin de vorba cu acesta.. ne-am intalnit in fata unui cabinet de avocatura Bucuresti dar dupa am realizat ca pe acel cabinet nu scria numele lui si am cautat pe google acest cabinet si nu figureaza numele acestuia. Avocatul a fost gasit de o "cunostinta" si acum nu stiu ce sa mai cred,
Caut un avocat ( sau cel putin cred ca este avocat ) din Bucuresti dar nu il gasesc pe siteurile de avocatura unde sunt trecute numele tuturor avocatilor din tara. Ce poate sa insemne? Ca nu este avocat sau..?