avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 307 soluții astăzi
Forum Activitate heisu andreea

Activitate heisu andreea

Răspuns la discuția admitere inm 2010
Ti-a recomandat cineva autorii care a incercat la inm in anii aneriori si a fost admis sau consideri tu ca sunt cele potrivite?
Răspuns la discuția admitere inm 2010
bineinteles ca obiectivitate si impartialitate exista...si exista si mos craciun si zana maseluta.daca esti pesimist si sceptic nu rezolvi nimic,te descurajezi singur...lasa ca ma fac eu mare si o sa fac parte din comisia de organizare...asa trebuie sa gandesti!:training:
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Cum adica sa pici examenul?:foottap:iti dau eu o motivatie:intri anu asta si la anu imi pui si mie o pila;)
Răspuns la discuția admitere inm 2010
sa fim seriosi,nimeni nu a invatat tot anul,daca e cineva ma aplec cu stima...acum se asimileaza totul,mai sunt 2luni,timp e suficient,chef sa fie...si un pic de noroc!bafta tuturor si spor la treaba...:luck:
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Daca stai bine cu nervii si memoria,incearca la drept,dar nu iti recomand.eu nu as mai da la aceeasi fac,de fapt nu as mai da deloc la fac....as trece de partea cealalta a baricadei,dar e prea tarziu...:foottap:
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Aceeasi pb ma framanta si pe mine sincer,materia interminabila...dar sunt si fericiti care acum doar aprofundeaza materia si fac spete si grile,asa,ca o verificare....:rtfm:
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Despre ce grile si spete e vorba?scuze ca am intervenit in discutie