avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Activitate ionut_ionut

Activitate ionut_ionut

Răspuns la discuția delapidare
valoarea ii de 6600ron ,dar acest lucru sa intamplat in 19-06-2007,ca pana acum nu au avut probe
Răspuns la discuția delapidare
daca ii la prima abatere nu se da cu suspendare?
Discuție delapidare
buna ziua ,cine i mi poate spune care este pedeapsa pentru delapidare si daca se tine cont de valoarea delapidarii tinand cont ca ii prima abatere
Răspuns la discuția prescriptie dosar penal
eu nu am ajuns in instanta . am fost doar la politie, unde m au intrebat ce sa intamplat am dat declaratie scrisa in care eu nu recunosc faptele de care sunt invinuit si au facut o expertiza contabila de unde a rezultat ca sunt vinovat .acuma eu vreau sa stiu daca trec trei ani de cand au descoperit ei,, fapta,, se poate sa se prescrie . ar mai fi cam doua luni. ei m-a preseaza sa platesc dar daca o mai,, lungesc,, doua luni a-s putea scapa ?am auzit ca dupa 3 ani s-ar putea prescrie
Răspuns la discuția prescriptie dosar penal
am un dosar penal pentru frauda .cca 6000 ron .data cand sa constatat lipsa este 19 .06. 2007. as vrea sa stiu daca inaintez in instanta , daca se opreste prescrierea sau nu.multumesc
cine m a poate ajuta cu o informatie legata de faptul cum se poate prescrie un dosar penal ,dupa cat timp.?.