avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1081 soluții astăzi
Forum Activitate Florin.dan

Activitate Florin.dan

ASTEPT UN RASPUNS! MULTUMESC
Intr-o seara ,fratele meu se intorce spre casa cu bicicleta de la un prieten , pe drum se intalneste cu o gasca de 4 baieti, trecand pe langa acestia il opresc din mers , prinzandul de partea din spate a bicicletei,trantind-ul la pamant ,si luand-ul la pumni si picioare, scapand cu chiu si vai de cei 4 fugind spre casa, fara bicicleta, agresori dupa el ,il prinde din nou lovindul cu putere , reusind sa scape si de data asta ajunge acasa plin de sange si cu nasul rupt. Alarmati de cele intamplate ,noi eu si fratele nostru mai mare , toti 3 am plecat sa vedem ce sa intamplat ,si sa recuperam bicicleta! Ajunsi la locul faptei , coborand din masina , intreband-ui ce sa intamplat si unde este bicicleta , drept raspuns am fost lua-ti si noi la bataie ! La mine au sarit trei baieti , lovindu-ma din spate m-au trantit jos ,lovindu-ma fara pic de mila cu pumni si picioarele in cap ,fata ,coaste si in spate,pret de cateva minute bune acceste besti nu ,au ezitat o clipa sa se opreasaca , desi ere-am plini de sange si fara nici o putere de-a a putea riposta , ,ere-au in permanenta 3 ,4 insi care ne loveau fara incetare ,pe fiecare! Cu dureri groaznice ,plini de sange cu lejiuni multiple, am ajuns la urgenta , am primit ingrijiri medicale, zile pline de suferinta si dureri groaznice:(((Am fost la Medicul legist si ne-a dat intr-e 12 si 14 zile de ingrijire medicala p-tru fiecare ,dupa 4 zile de spitalizare! Ce sa facem cu acesti delicventi (animale) oameni nu-i pot numi ,pusi mereu pe ceara, si bataie, certati cu legea ,si cu scoala!:(