avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Activitate johnnyy_c

Activitate johnnyy_c

da, este in intregime, cap-coada, pe net, dar pentru teren intravilan si nu extravilan.
Ma numesc Ionut, sunt din Craiova si ma adresez dumneavoastra, in special celor celor care ati castigat procese impotriva TransGaz Romania sau a celor care aveti profesia de avocati si aveti procese castigate cu clientii dumneavoastra impotriva TransGaz Romania, privind trecerea abuziva cu conducte de gaze peste proprietatea fiecaruia fara a avea un act incheiat intre cele doua parti; in special contracte privind despagubirea proprietarului terenului. Ca numar de dosar si caz castigat in instanta contra TransGaz nu stiu decat un caz care este detaliat si pe net (cazul din Sinaia) si m-ar interesa daca aveti cunostinta si de alte cazuri - cu detalii - sau numere de dosare castigate in instanta. Am nevoie pentru ca am si eu un proces pe rol cu TransGaz si trebuie sa prezint la instanta exemple de procese castigate de proprietari ai terenurilor afectate de trecerea conductelor acestor nesimtiti. Multumesc.