avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 536 soluții astăzi
Forum Activitate sarbu andreea

Activitate sarbu andreea

Răspuns la discuția buna ziua
Va multumesc mult pt. sfaturi sper sa gasesc un avocat bun care sa ma ajute sa castig fetele
Răspuns la discuția buna ziua
va multumesc din suflet tuturor dar frik ma innebuneste
Răspuns la discuția buna ziua
Pot sa intentez divort si custodie nefiind in tara?
Se poate sa ma reprezinte un avocat?
Răspuns la discuția buna ziua
Buna ziua va multumesc din suflet dar imi este frica k eu nefiind in tara le va putea lua credeti-ma ma gandesc la educatia lor la tot ce e mai bun ptr fetite iar el sotul meu este in tara in concediu
Discuție buna ziua
in urma cu 2 ani m-am despartit de sotul meu in fapt nu legal in urma casatoriei au rezultat 2 fete cea mare de 6 ani iar cea mik de 3 ani.In urma cu 2 luni fiind nevoita sa castig bani mai multi avand in vedere k sotul meu nu ma ajuta financiar cu fetele am iesit din tara la ora actuala lucrez intr-o brutarie din Spania iar fetele sunt in grija mamei mele.Sotul meu lucraza in Italia de mai bine de 1 an iar acum profitand k nu sunt in tara ma ameninta cu faptul ca imi ia fetele.eu luna de luna ii trimit mamei mele bani pt. intretinerea fetelor.VA ROG DIN SUFLET INVATATI-MA CE SA FAC K NU VREAU SA PIERD FETELE DAR VREAU SA POT SI SA RAMAN AICI PT K DE AICI POT SA LE TRIMIT BANUTI PT K ELE SA AIBA O VIATA MAI BUNA VA MULTUMESC ANTICIPAT :(