avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 115 soluții astăzi
Forum Activitate alina nedelcu

Activitate alina nedelcu

Răspuns la discuția admitere sng 2010
LA MULTI ANI celor cu nume de Maria!!!!!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
pe forum ul celor de la inm sunteti tot doar niste ,,nume,,?
eu nu stiu de ce s a mai inventat sng ul asta.....putea f bine sa l numeasca secretariatul justitiei, sau asa ceva, si sa poata intra cei care au achitat deja taxa pentru inm , stiu sa bata bine tastatura , n au alergie la praf, nu trebuie sa ajunga devreme acasa, sa aiba sustinatori financiari, sa aiba urechile ciulite si o buna abilitate de imitat pe cei care stiu si au ajuns sa dicteze......astea ar trebui sa fie criteriile....nu credeti?:whistle:
Răspuns la discuția admitere sng 2010
scuze, cateva luni trebuia sa stam cu 2 ore nu cateva zile!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
haide ti sa va mai zic una....poate aveti o parere.....sefa mea anul trecut ne a facut acte aditionale pt progr de munca cu 2 ore, eu fizic munceam 8. in martie i am cerut sa fiu trecuta din nou la 8 ore pt ca atunci stabilisem ca o sa fim trecute cu doua ore doar cateva zile....imi spunea ba ca daca nu mi convine pot sa plec, ba ca o sa se gandeasca la o solutie...am lasat o asa de atunci pt ca mi am dat seama ca daca continui o sa ma dea afara, luna asta i am cerut in scris sa fiu trecuta cu 8 ore...ce crede ti? mi a dat preaviz!!!! am mers si am depus plangeri la camera notarilor si la itm.....ce parere aveti, crede ti ca se implica cineva sa solutioneze problema? adica oare itm ul o sa ia masuri?
INCA O DATA: tara in care traim cu oameni care nu sunt trasi la raspundere pentru nimic!!!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
pai eram alarmata si eu mai ales ca au mai venit cativa si au mai spus ca nu stiu ce......eu am citit , eram confuza si am rugat pe cei mai deschisi la minte sa ma lamureasca!!!!!
ms mult!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
am vazut ca s a aprobat tematica pe anul 2010!!!!!
si mai e vorba de un ex care se tine pe 8 septembrie, :O nu inteleg mai nimica din ce dau astia acolo!!!!!! va rog daca se uita cineva si se prinde ce e cu ex ala din 8 sept sa ne spuna si noua!!!!
e posibil ca atunci sa se tina examenul????
pe www grefieri.ro am citit la sect concursuri
Răspuns la discuția admitere sng 2010
ms mult! norocul meu e ca mai pot invata la servici ca acasa...mai putintel! ca daca as fi libera si pe mine m ati gasi pe la o piscina pe undeva!!! :weg:
Răspuns la discuția admitere sng 2010
:"> am si eu o intrebare, va rog! la civil, avem pana la apel, nu? adica pana la indreptarea, lamurirea si completarea hotararilor......ms!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
iti multumesc pentru incurajari!! sincer iti spun!!!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
k ! o sa mi tin gandurile astea negative pt mine de acum!!!