avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 810 soluții astăzi
Forum Activitate mihai 20

Activitate mihai 20

va multumesc mult
Răspuns la discuția Suspect furt.
nu se sterg din baza de date nici o data si nici nu trebui ca nu te afecteaza cu ceva. oricum toti sintem in baza de date a politiei doar ca ti-a luat amprente sa le compare in caz de era savirsit vrun furt sau ceva.
pai sa relatez speta. o vecina ia adresat expresi jignitoare si injurii sotiei mele la simplul fapt ca ia cerut sa-i inapoieze banii pe care aceasta ii avea de datorat de ceva timp. sotia a venit la mine si mi-a relatat cele intimplate si am mers la vecina care era in curte cu sotul acesteia sa vad carei problema.am intrat 3 metri in curte si am strigato dupa care am iesit la poartasi am asteptat sa vina sotul pt ai spune problema si ai cere sa discute cu sotia lui. bine au degenerat treburile ca au venit si vecini si au inceput sa se certe cu asta ca nu vorbeste cu nimeni in zona aceea intre timp eu am plecat. sa certat cu toata lumea. acum ma reclama pt violare de domiciliu cu toate ca la tara se intra in curti fiecare la ficare cum vrea si ia a venit in curte la noi si nu o data. iar eu nu am stat in curte mai mult de citeva secunde si am iesit. nu a fost vorba de forta de nimic am iesit si am discutat la poarta. va rog sa raspundeti pt mihai din Galati va multumesc.