avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 828 soluții astăzi
Forum Activitate mani_hodea

Activitate mani_hodea

Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
acolo, langa balcescu e un centru de psihiatrie
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
pt mihaela 88-, poti sa-ti iei adeverinta din pitesti, de la spitalul de psihiatrie, de pe calea bucuresti, suna inainte si intreaba, e un medic la parter care ofera asa ceva, pe mine m-a costat parca 40 de lei , iti adreseaza cateva intrebari, si ti-o elibereaza. E buna pt Baroul Bucuresti, asa am avut si eu, si nu a fost nici o problema.Mult succes!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
nu stiu cat conteaza nota, conteaza ca am luat examenul, si conteaza ce stiu,ma gandesc ca atunci cand ma voi duce la un interviu pt angajare, voi da un test..nu se vor uita numai la nota:P
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
dragii mei, si eu am luat in urma contestatiei, mi-au dat la oepa de la 5,10 -6, si de atat aveam nevoie pt ca nota finala sa fie 7, sincer nu mai speram, desi stiu ce am scris, la civil am luat 6,22 desi nota calculata dupa barem era peste 8,50 dar nu am facut contestatie, sunt foarte fericita..nu ma asteptam sa-mi dea, va urez succes in continuare tuturor, idiferent ce o sa decideti sa faceti in viitor!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
credeti ca vor afisa azi?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
si eu numai la asta ma gandesc, eu am luat 5.10 la oepa,mi-am facut iar baremu..am scris aproximativ toate efectele alea, doamne si pe celelalte 2 subiecte nici nu ma gandesc..sper sa corecteze lucrarea la contestatie,si sa-mi dea 6,ca au pe ce, cred ca ma duc maine personal sa-mi depun contestatia acolo
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
era o gluma..;)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
bine ca ai de unde, eu pt 90 de sutimi ma gandeam sa-mi vand un rinichiB-)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
dap, eu voi face contestatie, am nevoie de 90 de sutimi..cam mult fata de altii, dar stiu ca merit , si inca mai sper..
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
in jur de 260 picati la o singura materie#-o