avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 986 soluții astăzi
Forum Activitate mike11

Activitate mike11

m13d a scris:

Hai sa facem un pronostic intre cei cunoscuti
Eu zic:
Charmione, Patrick, Mike,Delia,2011-Valensa


Eu as adauga aNdreiD si puca84
Nu strigati de doua ori...ca acum vor veni cei care spuneau ca sunt 200 peste 80 p la grila de drept :))
S-au incins iarasi spiritele...:) aNndreiD, nu trebuia sa-ti stergi mesajele, nu erau chiar asa rautacioase...Eu cred ca mesajele tale au fost o reactie la modul de exprimare "subtil" si acid pe care l-a folosit anterior utilizatoronline (apropos, banuiesc ca ai facut peste 80 la rationament, din moment ce vorbesti cu atata lejeritate despre ceea ce scoate in evidenta acest test:) , avand in vedere si faptul ca ai evitat sa raspunzi intrebarii pe care ti-am adresat-o aseara, utilizatoronline).
Si-apoi...sa te legi de o greseala materiala (pentru ca acel "v-a urma" nu este o greseala facuta din nestiinta), sugerand rautacios ca persoana in cauza are nevoie sa mai deschida o carte de gramatica...nu mi se pare ok.
mike11 a scris:

mike11 a scris:

utilizatoronline, tu ai participat la concurs? Daca da, ce punctaj ai la rationament?


Imi dai un raspuns?


Nu! Nu-mi da!:(

:D...macar s-a mai "animat" putin atmosfera pe aici, in asteptarea rezultatelor
mike11 a scris:

utilizatoronline, tu ai participat la concurs? Daca da, ce punctaj ai la rationament?


Imi dai un raspuns?
utilizatoronline, tu ai participat la concurs? Daca da, ce punctaj ai la rationament?
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Pai, daca spuneau "raspunsul corect"...nu mai exista acest raspuns pentru ca ar fi folosit litera E :)
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
sairi a scris:

Ce-mi scapa???Nici litera h nu e,nici z....:hammer:


E singura vocala care nu este deloc folosita
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
ela n a scris:

Scuze tuturor, acum am ajuns acasa.
E vorba de absenta literei E


:happy: Tare asta...Asa este! Nu exista in niciun cuvant litera E. Cine s-ar fi gandit?:D
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
sairi a scris:

Rad...Dar nu rad de tine...Rad pt ca esti funny:D Nici eu nu cred ca omisiunea se refera la semne de punctuatie sau ortografie.Oricum,eu n-am sesizat nimic...Poate au omis sa faca vreo greseala:giggle:


:"> Asta am vazut eu...asa...la o prima vedere :sorry: