avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 605 soluții astăzi
Forum Activitate gradu39

Activitate gradu39

va rog sa ma sfatuiti ce sa fac an urma cu 3 saptamani sotia mea a plecat de acasa cu unul din cei doi copii fara sa stiu nimic de ea am fost la politie am anuntat acestia au gasito miau zis an ce judet este si mi au dat numarul ei de tel am vb cu ea ne am anteles ca vine la mama ei care locuieste an aceas comuna si va sta cateva zile am fost sami vad fata dar acestia refuza sa ma lase sa scot fetita din casa nici macar pentru un minut cu toate ca eu m am dus cu ganduri serioase fara scandal de 3 saptamani nu pot sa ma bucur ca pot sa stau si eu cu copilu meu singur fara sa ma deranjeze nimeni
unde sa ma adresez pentru ca nici eu nici sotia nu am bagat divort iar ea nici nu vrea sa se anpace cu mine
am si eu o antrebare ,an urma cu jumatate de an tatal meu a decedat el mai avand 3 frati care sant an viata care cu ceva timp an urma au fost de acord sa lase averea (casa si teren) bunicilor, tatalui meu si unchiului ,aceasta antelegere fin una verbala fara acte sau martori,pe parcursul anilor tatal meu a fost cel care a investit si a avut grija de casa unchiul meu ne avand nici un venit
as vrea sa stiu daca eu am vre un drept dupa tatal meu#-o
am uitat sa specific ca e divortat de mama mea de mult timp#-oam uitat sa spun ca acestia nu au facut sucesiune dupa moartea bunicilor