avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1015 soluții astăzi
Forum Activitate ana_mirei

Activitate ana_mirei

sunt intr-un proces care dureaza de 5 ani ,sincer m-am saturat de acest individ cu care am copilul dupa ce ia recunoscut paternitatea cand avea 5 ani la starea civila ,s-a hotarat dupa alti 5 ani sa conteste paternitatea recunoscuta de buna voie de el am trecut prin toate fazele judecatorie (unde i-a respins actiunea cum ca eu nu am calitate procesuala iar ptr.copil a respins)dupa care a urmat tribunal curtea de apel ,a cerut stramutarea si i s-a aprobat? a ajuns iarasi la curtea de apel bucuresti -care a casat decizia si la trimis la rejudecare la tribunalul bucuresti,eu nu m-am prezentat cu copilul la adn si am primit amenda de 500 de ron si nici nu ma prezint spuneti-mi si mie ce se poate intampla?daca nu ma prezint la imnl (eu personal nu am nici o treaba in acest proces sunt doar reprezentantul copilului, iar copilul nici nu vrea sa auda de acest individ care nu a lasat-o sa plece cu scoala la mai multe activitati in strainatate .(nu a vrut sa-i dea procura dar nici pensia nu o platesteste -am hotarare definitiva din 2007 si nu a platit niciodata nimic,sincer eu as vrea sa scap de acest individ de asta nici nu vreau sa ma prezint la testul adn Va rog dati-mi si mie niste sfaturi