avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 684 soluții astăzi
Forum Activitate calator

Activitate calator

am nevoie urgent de formatul pdf sau zip pentru bilantul pt decembrie 2011,fiindu-mi necesar pentru un credit bacar,doar balanta nu mi-o acepta,imi poate oferii cineva sau imi poate da informatii,ca pe siteul anaf nici gand sa il publice
Răspuns la discuția INFIINTARE BAR
imi puteti lasa un numar de telefon va rog sa va intreb mai multe detalii?
Răspuns la discuția INFIINTARE BAR
am acest cod in obiectele secundare din actul constitutiv,am fost la registrul comertului,si mau respins spunand-mi ca eu figurez la primarie cu cladirea ca spalatorie auto,si acel spatiu cu destinatia sala de asteptare pe care eu vreau sal transform in bar nu figureaza ca spatiu comercial,este cuprins in cadrul spalatoriei.NU MAI INTELEG NIMIC,NU STIU CUI SA MA ADRESEZ SA POT FUNCTIONA CU ACTE IN REGULA
Discuție INFIINTARE BAR
Am construit o spalatorie auto,cu toate avizele si autorizatiile necesare,in cadrul acestei spalatori auto a fost prevazuta si o sala de asteptare de 40m patrati.Cum pot transforma aceasta sala de asteptare in bar?ce acte imi sunt necesare si unde ma pot adresa?mentionez ca aceasta sala de asteptare este cuprinsa in proiectul de arhitectura,avizata dar in autorizatia de constructie care mi-a fost emisa scrie doar construire spalatorie auto,bransamente,alei si parcari.la receptia lucrari de catre comisia de la primarie si de la inspectoratul de constructii,miau spus ca totul este in regula sa respectat proiectul,dar nu stiu sa imi spuna cum pot folosi sala de asteptare ca bar