avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 831 soluții astăzi
Forum Activitate catalinaroxana

Activitate catalinaroxana

CU RUGACIUNEA NU MAI MERGE...poate ca voi avea mai multe sanse la partea a doua...:sorry: dar marea belea e ca soacramea cautand doar barbati pe internet face in asa fel incat ii pune pe majoritatea sa-mi scrie cuvinte urate si amenintari o gramada...incerc sa o ignor dar e destul de dificil avand in vedere ca am ajuns la concluzia ca baiatu mamii o lasa sai sufle direct in ...stiti la ce ma refer..el nici macar nu are asa un an de zile lam rugat sa facem un bebel si de fiecare data ma refuzat...zicea ca era prea devreme..ptr cine ca ptr mine nu..si soacramea trimitea mesaj pe adresa mea de mail cum ca ii zicea nu cumva sai torn eu lui vreu plod si sai distrug lui viata...chiar asa de dobitoaca poate fi o femeie de 47 ani?in afara de alcool barbati si sa se bage in viata omului nu stie?ce d-zeu la pierdut pe socrumiu ca a divortat de ea si il vrea pe fiisu?deci in punctul asta am ajuns sa cred...si acum in ciuda a tot soacra vai o place cica pe pustoaica cu care e fiisu dar eu?in ce categorie ma mai aflu?doar o simpla uzura?
clar e ca eu inca il iubesc si si nu mi se pare corect sa ma trateze astfel...eu nu mai stiu ce se intampla in afara ca ma suna cu nr ascuns si imi zicea vorbe dulci iar dupa nu ma mai cauta 2 sa 3 zile poate chiar o saptamana si iar lam crezut...dar numai vorbele sunt de el.parerea mea e ca ma suna doar cand nu era cu tipa respectiva.vroia iertare din partea mea si cand iam zis sa se intoarca iar nu ma mai suna.nu mai inteleg nimic.aveam deja doar 9 luni de casnicie.nu mai suport situatia asta...tipa stie ca sunt sotia lui si a facut tot posibilul sal atraga cu ce nu stiu in bucuresti inpoi ptr ca el alesese sa lase tot in urma si sa se mute la mine in brasov pana a inceput sa mearga in bucuresti ptr anumite treburi..nu mai pot va rog sa imi dati un sfat poate ati fost in locul meu sau ce ati face in locul meu...multumesc
nu avem nici un an de la casatorie si intro zi mai precis acum o luna a fugit in bucuresti de unde e de loc.eu sunt din brasov mia luat certificatul de casatorie si multe altele.nu avem bunuri imobile sau altele si nici copii.soacra ma insultat in repetate randuri de la bun inceput si multe amenintari.eu lam prins cu alta in casa mamei lui si a incercat sa ma bata chiar daca ma suna si imi zicea vorbe dulci in zilele respective...cum pot sal acuz de adulter?poate pati ceva?cum intentez divort si daca nu vrea sa divorteze ce fac?nu mai stiu nimic de el doar ca ma suna maicasa in miez de noapte beata si ma injura!!va rog sa ma ajutati