avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1831 soluții astăzi
Forum Activitate omoplata

Activitate omoplata

Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
nu vreau sa o dau in sarcasm despre contestatii- insa va dati seama ca vor urca nota-deloc sau f putin... parerea mea e ca sanse au cei care au ne voie de 10-50 sutimi...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
a fost odata ca niciodata 1423 de "negri mititei", din care au mai ramas dupa prima proba 583, dar intrand in proba 2, au mai ramas doar 184... e carnagiu!:(
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
iulie
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
asta e si parerea mea -nu e nimic "extraterestru" adica subiectele sant accesibile-DAR-trebuie sa fii foarte bine pregatit-sa fii avocat mai intai si dupa sa dai examen...ceea ce nu e normal-de asta exista examenul de definitivat!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
cu contestatia stiti cum va fi- se va respinge...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Bafta!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
pai da, pt ca : ei gandesc ca daca stiai materia-le faceai-si luai nota de trecere-cu tot cu cele gresite... si intr-un fel asa si e...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
-si eu stiu la fel-daca faci contestatie ti se va recorecta raspunsurile-in etalon cu raspunsurile-strict-corecte si cerute de ei conform grilei...
-daca era asa-sigur luam...:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
si eu am picat cu 50 :( ...
-stie cineva-in ceea ce priveste contestatiile - vor lua in considerare raspunsurile "pe jumate' " sau le vor recorecta strict pe raspunsurile exacte?

(adica daca raspunsul corect este A si B si eu am pus doar A-la recorectare iti ia in calcul jumate' de raspuns-si sa-l noteze ca atare-cu 0.5 ?) -am auzit un zvon despre asta-insa eu n-as crede...