avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 786 soluții astăzi
Forum Activitate musteata

Activitate musteata

Răspuns la discuția permis auto
posibilitati materiale va asigur ca nu am....:(:(:(....ma rog la dumnezeu sa nu dau in alte alea:worthy: ...si la politie nu am ce sa mai fac ca au trimis dosarul la procuror sapt trecuta...ma mira faptul ca lau trm asa de repede...ca am avut accidentul acum 2 sapt..
Răspuns la discuția permis auto
nu inteleg nimik din scrisul militianului.....ceva de genu accident cu victima....dar nu era nici o victima toata lumea e bine sanatoasa ....:(:(:(:(....nu se poate face nimik in legatura cu asta....:help:...permisu e viata mea..daca il pierd ma pierd pe mine
Răspuns la discuția permis auto
asta vreai si eu sa stiui
Discuție permis auto
Buna ziua.DE curand am avut un mic accident cu un taximetrist.Nu a fost minic grav dupa accident sa linistit toata lumea nici o victima nimic.Cand ajung la politie aflu ca mi sa facut dosar care il va inainta catre procuratura.As dori sa stiu si eu ce am gresit si cam la ce sa ma astept din partea procurorului (si desigur cam cat dureaza, daca se poate face ceva in legatura cu durata, sa primesc raspuns mai repede sau stiu eu ce).Acum eu circul cu dovada pe care nici nu am mai prelungito, soferul taxiului sia facut masina cu asigurarea mea, toate bune si frumoase, iar eu am ramas cu buza umflata.Va multumesc si astept raspuns cat mai urgent daca se poate.