avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 743 soluții astăzi
Forum Activitate gofy

Activitate gofy

Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
Dim cate am citit eu regulamentul nu se mai da examen din CEDO si nici din legea de organizare, dar ce m-a uimit este ca indiferent de vechime examenul contine doar teorie , se pare ca s-a renuntat la spete.
Am un srl impreuna cu un cetatean neamt, in prezent activitatea este suspendata dar as vrea sa inchid firma si nu-l mai gasesc nicaieri pe cetateanul german(s-a mutat de la vechea adresa din Germania). Cum pot inchide firma?
E ultima sansa..din pacate pentru mine a trecut deja si astept binele de dupa rauB-)
Se poate contesta raportul medico-legal si ar fi pacat sa scape asa usor un asemenea specimen...data viitoare o sa faca la fel si poate fii mult mai grav
Ati vazut ca s-a scos testul psihologic de la admitere?
Eu sunt intr-o pasa proasta si ma gandeam daca chiar e posibil sa fii pierdut ultimul tren#-o
Trebuie sa nasc in a doua jumatate a lunii august , iar barza imi aduce ina un fecior:D Deschid sezonul la nurori:D
Eu cred ca urmatorul examen va fi cam la data cand vine pe lume bebelusul meu, asa ca ramane pt la anul:(
Blacky esti bine? :O cred ca inca sunteti socate amnadoua dar e bine ca ati scapat cu bine. Inconstientii astia merita scuturati pana nu stiu pe ce lume is!!Ma gandesc prin ce-ai trecut , ma gandesc la fiul meu ... Doamne!!!