avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1001 soluții astăzi
Forum Activitate ionutz16

Activitate ionutz16

Răspuns la discuția Admitere INM 2013
speranta moare ultima, sa nu ne descurajam.La cea cu profanarea care era raspunsul corect a.b sau c.
Răspuns la discuția Admitere INM 2013
c
Răspuns la discuția Admitere INM 2013
Codurile de la facultati s-au dat, acum asteptam repartizarea pe sali.

Spor la invatatsi multa :coffee:
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
1.b,c
2.a (in cazul in care victima este mai mica de 15 ani, se retine numai infractiunea constand in actul sexual cu un minor,nu si infractiunea de seductie),din intrebare putem deduce ca victima are deja 15 ani impliniti.
succes tuturor!nu va pierdeti increderea in voi!
In primul rand ,tin sa urez SUCCES tuturor concurentilor la inm la urmatoarele probe,si pt cei cu note mici sa mearga pana la capat.=D>
ps:pt cei care cred ca utilizatorilor mai noi li se taie orice drept la replica,sa urmareasca mai bine forumul,eu sunt doar de o luna pe forum si la tot ce am postat mi s-a raspuns.
succes la urm probe pt cei care au candidat si spor la inv pt ceilalti!:training:
daca poate sa-mi zica si mie cineva daca la grilele de la inm sunt mai multe(1,2 sau 3) raspunsuri sau doar unul singur,eu mai am doi ani de facultate dar zic sa ma preg din timp.

o zi buna tuturor!
Răspuns la discuția Admitere INM 2011
vad ,ca invatatul ne-a cam "tampit"(scuze exspresia) pe toti,DAR nu va dati batuti sunt doar oboseli si pierderi de memorie inofensive,iar cu grilele eliminati din rasp care vi se par gresite la prima vedere si dupa dati raspunsul final,economisiti timp.
Eu va transmit sa va aduca Mosul multa putere de concentrare,eu imi iau vreo 5 zile concediu k tai porcul (nu de pe lista:d)

succes tuturor !!! :strong:
Răspuns la discuția Admitere INM 2011
laura, vad ca esti singura care beneficiezi de unele dintre cele mai bune informatii,pt asta iti multumim inca o data pt ajutor=D> .eu sunt student an 3 la spiru si am facut primul an la ID din anul 2 m-am transferat la zi,tu sau altcineva imi poate oferi vreo informatie mai concreta daca pot da la inm dupa ce termin?:hm::)

inca o data you are the best!:)
Răspuns la discuția Admitere INM 2011
pt cei carora le trebuie urgent udroiu,incercati la biblioteca universului juridic de la apaca(langa mall)ca au toate editurile si reduceri de 20%,mi-au zis ca noile aparitii se distribuie prima data la bibliotecile editurilor si dupa la comenzile telefonice.:)
Spor la invatat!:strong: