avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1572 soluții astăzi
Forum Activitate toxxyk

Activitate toxxyk

Răspuns la discuția Teapa cumparaturi online
User : dardac
pai cand am facut eu cu el ...avea reclamatii doar ca licita aiurea acuma vad ca pune altcv in colete sau nu le trimite...X(
Răspuns la discuția Teapa cumparaturi online
nu e pusti .are in jur de...20-21 de ani .daca este careva din adjud si ma poate ajuta sa imi zica sa postez o poza cu el sa vada...sa ma lamureasca si pe mine
Răspuns la discuția Teapa cumparaturi online
mi-au zis sa fac un fel de plangere dar nu mi-au aratat un model.imi puteti spune ce ar trebuii sa scriu?
Răspuns la discuția Teapa cumparaturi online
Multmesc frumos am plecat sa vad ce rezolv.o sa va tin la curent
Răspuns la discuția Teapa cumparaturi online
pai ma pot ajuta? tinand cont a am zis sa trimitem amandoi odata? daca da chiar acum ma si imbrac si dau o fuga pana la politie cu dovezi si tot
Buna ziua ma numesc Alex sunt din sibiu si am 17 ani.deci am cazut la un acord cu un tip de pe [SITE] eu sa ii trimit un telefon si el sa imi trimita in schimb un PSP(playstation portabil) eu fiind baiat de treaba iam zis "hai sa trimitem amandoi odata si el a fost de acord" m-am apucat am inpachetat tot si mam dus la posta .dupa trei zile a primit coletul insa eu? nimic.l-am sunat nu raspunde pe mess mi-a dat ignore .cand raspunde asa odata pe zii zice ca defapt el e din bucuresti.dar e din vrancea.ca e traficant de droguri ca nu stie nimic habar nu are ce e un psp.Asa.am conversatiile de pe mess cu el,telefoane inregistrate cand zicea ca e traficant ca daca vreau intr-o luna ma imbogateste cat in 5 ani de lucru si etc.+ca am si poze cu el.oare daca merg la politie ma pot ajuta cumva?