avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 981 soluții astăzi
Forum Activitate carmen33

Activitate carmen33

Răspuns la discuția Pensie de urmas
buna seara , sunt Carmen, membra in acest forum si incerc sa va lamuresc cu toate ca nu va fi un sat juridic, dar din experienta locului in care imi desfasor activitatea va pot ajuta macar cu un sfat. Dat fiind ca aveti posibilitatea de a cauta informatii juridice referitoare la conditiile de acordare a acestei pensii ati putea gasi pe un motor de cautare cum ar fi google ,caz in care nu primiti raspuns. Numai bn
detin un cupon de privatizare nominativ cu valoare mare..nu a ost depus , va rog daca cineva stie ca ar tb sa fac , daca se mai poate valorifica , astept raspuns, multumesc
Discuție la multi ani
la multi ani tuturor celor care azi isi sarbatoresc ziua de nastere si lacar o dorinta indeplinita !:love1:
buna seara, sunt Carmen,un nou membru, sper sa am putin noroc daca gasesc raspuns la problema mea , dat fiind ca am vazut de asemenea probleme identice nerezolvate pe forum. Detin un cupon de privatizare cu valoare maree...nu a fost depus, e de cca. 10 ani. cum asi pute sa il valorific daca se va mai putea ? astept opiniile D-voastra va rog :-/