avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1408 soluții astăzi
Forum Activitate jonyjack30

Activitate jonyjack30

buna ziua am facut un credit de nevoi personale in franci elvetieni in 2008 pana anul trecut am platit rata si nu au fost probleme.luna trecuta am primit la serviciu executare silita 1/3 din salariu astazi am luat salariu si am avut proprire 1/3din salariu de la servici si cand sa scot restu de bani mia luat si banca unde imi livreaza salariu 1/3.dupa ce am primit executarea silita am fost la ei si le-am spus ca mai am un credit la banca si e la zi sa nu imi blocheze contul sa pot plati in continuare creditul dar nu ma luat nimeni in seama.problema mea este ca mi s-au luat direct de la serviciu 1/3,din contul unde primesc salariu1/3 si din din restul si luat banca rata care era la zi iar eu am ramas cu 1/3 din salariu,ce pot sa fac.este necesar un avocat?
Răspuns la discuția divort cu copil
si varianta cu doi martori si declaratia mamei este plauzibila?
Răspuns la discuția divort cu copil
ok dar la un sal de 1300ron cum pot justifica ?
Discuție divort cu copil
buna ziua. am si eu cateva nelamuriri daca ma puteti ajuta. in 2004 am racunoscut un copil care nu este al meu biologic , am fost in tribunal unde mama a recunoscut dar judecatorul mi-a dat din oficiu expertiza a.d.n. si nu am bani sa merg la bucuresti sa-l fac . cum pot face sa termin sa pot divorta ca stam asa de 2 ani. multumesc o zii excelenta