avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2065 soluții astăzi
Forum Activitate gloria gloria

Activitate gloria gloria

Răspuns la discuția divort
va multumesc pentru raspuns.este incredibil tot el imi pune conditii
Răspuns la discuția divort
multumesc dansul acum se afla in Romania si va depune el cererea de divort (nu mai poate este indragostit )de aceea intrebam cat timp se vrea pentru un proces de divort ca sa ma pregatesc psihic si financiar.As dori sa va mai intreb ceva pensia alimentara cum se calculeaza?dansul are un salar de baza de 1300 euro plus transfertele care le face in fiecare luna are un total de 2400 euro curati(este sofer pe camion)pensia alimentara se calculeaza din salarul de baza 1300 euro sau din totalul de 2400 euro?Va multumesc
Răspuns la discuția divort
sunt sau nu de acord ceea ce este cert este ca sotul meu are o relatie extraconjugala si in cazul acesta ce as putea face? tot dansul este cel care cere divortul in privinta copilului el spune ca este de acord sa ramana cu mine dar eu nu am incredere in el .pana la urma despre bunurile materiale ma intereseaza mai putin ceea ce ma intereseaza este fetita.ce sanse ar avea sa ramana fetita cu el?multumesc
Discuție divort
buna seara.va rog sa-mi raspundeti daca este posibil cat timp dureaza un divort .avem si un copil minor,si locuim in italia multumesc.