avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Activitate grigorevasile

Activitate grigorevasile

Răspuns la discuția Declaratia tva pentru I.I.
Multumesc!
Sunt intreprindere individuala platitoare de TVA si va rog sa-mi spuneti ce declaratie depun TVA.Multumesc!
In care conditii se foloseste conventia de prestari servicii pentu administrator si femeia de serviciu?
Discuție firme internet
pot fi obligate firmele de internet sa -si ridice firele de pe terasa blocului sau sa plateasc chirie?
care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmeze o asociatie de proprietari pentru a accesa fonduri europene pentru reabilitare locuinte?
Asociatiile de proprietari pot solicita fonduri europene pentru reabilitate termnica locuinte? Care sunt pasii de urmat?
Discuție insolventa
Va rog, imi spune si mie cineva cui ma adresez,in calitate se administrator al firmei, pentru a cere insolventa si care sunt pasii ce trebuisc urmati.
Va rog, imi spune si mie cineva cui ma adresez,in calitate se administrator al firmei, pentru a cere insolventa si care sunt pasii ce trebuisc urmati.
In adunarea generala s-a stabilit 10% din factura.Asa se practica pe aici.Sau pur si simplu ,cei debransati nu platesc nimic la incalzire.
este vorba de un blocuri situate pe litoral.