avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 908 soluții astăzi
Forum Activitate Teresza

Activitate Teresza

Prietenul meu s-a dus la mare sa munceasca pe timp de vara. Acum pe 1 septembrie trb sa vina acasa , iar patronul nu vrea sa-i dea toti banii, el ar trebui sa ia 12 milioane iar patronu lui vrea sa-i dea doar 5 milioane nici mai mult nici mai putin dar nu se stie daca ii da si pe aia. Ce ar trebui sa faca pt a'l sili sa-i dea salariu ? Are contract de munca facut de patron.
Acum 2 ani,am avut o relatie cu un baiat .Fiind la varsta de 13 ani si nestiind cum sta treaba cu interentul , acesta m-a prostit convigandu-ma sa ma dezbrac la webcam.M-a filmat si a pastrat filmarile pe care le are si la ora actuala.Eu am aflat de aceste filmulete anul trecut.Stia k stateam cu un alt baiat si k imi incepusem viata sexuala cu acesta.Si de atunci a inceput sa ma santajeze...Imi zicea ca daca nu ma culc si cu el i le va arata prietenului meu.Nu l-am crezut k are filmulete sau mai stiu eu ce dar mi-a aratat k are si totusi am crezut ca nu i le va arata prietenului meu si totusi a facut-o.Dupa ce m-a despartit de el pe baza acestor probe,am incercat pe cale amiabila sa nu posteze acele filmulete si el zicea sa ma culc cu el de cate ori vrea si are chef pt nu a posta acele filme.Si intr-o seara m-a sunat si m-a pus sa scriu pe messenger ce imi zicea el la tel ca sa nu posteze nik.Si suna km asa....Eu:Ce faci ? El : bine mamico :x Eu: Cand ne mai intalnim ? El: sambata ,,,vreau sa te fac sa te simti bine si numai chestii dastea si cred ca el are si aceste documente . Eu i-am dat ignore ,,,Mi-am schimbat si nr de telefon sa nu ma mai caute si totusi el il cunoaste pe noul meu iubit i-a aratat si lui dar i-am exp si m-a inteles si totusi nu stiu ce sa fac ? Ma are la mana cu tot ! Si daca as merge pe cale dreapta nu stiu daca am vreo sansa sa-i fac ceva.Vreau un sfat! ce as putea face in acest caz .Pot fi contactata si pe adresa de e-mail : xstyna@ yahoo.com.Multumesc!