avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 848 soluții astăzi
Forum Activitate mosneag gabriela

Activitate mosneag gabriela

as dori sa stiu baza legala privind perioada de valabilitate a unei adeverinte de studii de licenta.
Multumesc frumos
Răspuns la discuția Promovare
Sefa mea spune ca la institutiile bugetare nu exista posibilitate de modificare a functiei sau contractului de munca , acesatea fiind ilegale.
Răspuns la discuția Promovare
Va rog sa ma lamuriti modificarea functiei prin act aditional ce presupune?
Răspuns la discuția Promovare
Din pacate asa am aflat si eu ca nu pot sa promovez fiind angajata pe post de administrator ,dar pentru a face uz de studiile superioare ce solutie ar mai fi ,multumesc!
Discuție Promovare
Am terminat in 2009 facultatea de stiinte juridice si administrative Brasov in specializarea administratie publica,in prezent sunt angajata in cadrul unui serviciu de asistenta sociala a unei primarii in calitate de administrator.Va rog sa-mi suneti daca pot sa promovez pe studii superioare tinand cont de situatia sus mentionata si in ce fel (legal).
Discuție PROMOVARE
In prezent sunt angajata pe post de administrator I , in administratia locala personal contractual,in urma obtinerii licentei la Spiru Haret,2009 -Stiinte Juridice si Administrative Brasov-specializarea administratie publica ,se poate face promovare pe studii superioare ,in baza carei legi si pe ce post anume ?
MULTUMESC.