avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1802 soluții astăzi
Forum Activitate bogdannnn

Activitate bogdannnn

multumesc pentru raspunsuri. Cat despre oras ,este unul mediu 125000 locuitori .
sarut mana! si multumesc din suflet pentru sa ii zicem "incurajare" cred ca e cea mai buna solutie ; prea curand nu voi mai calca prin supermarketuri sa vad cum ii explic asta sotiei !! (doamne in ce prostie m-am bagat)
informatia mi-a fost data ieri, pur si simplu m-am intanlit accidental cu "prietenul " in oras si asta mi-a comunicat .(va imaginati ca nu stia nimeni de prostiile facute de mine !) ceea ce ma surprins total
ideea este ca am "facut-o" in mai multe magazine si in mod repetat (cred ca sunt bolnav, cleptoman!!) nu ma simteam bine daca nu luam orice cat de mic nu conta ,precizez ca am o familie respectabila deci si prieteni ...politie, avocatura si cam in toate domeniile. Informatia am primit-o de la unul din prietenii de familie!! (acum sigur nu ma mai pot duce in nici un supermarket !!cred ca toti ochii sunt indreptati pe mine ) va multumesc pentru raspunsuri ! ... Politistul respectiv mi-a zis ca e doar la stadiul de "informatie" !!!
Am o mare problema ! in care singur m-am bagat. Am furat in mod repetat bunuri din diferite supermarketuri fara a fi prins, bunurile respective avand valoarea de cam 50 ron. de curand am primit o informatie de la un politist ca mi-a fost vazuta masina si mi sa luat nr de inmatriculare.Ce este de facut ?? in afara de cumintit ca asta am facut-o deja