avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1088 soluții astăzi
Forum Activitate corbu marin

Activitate corbu marin

da am vorbit si cu cei de la recuperari si au zis ca renunta ca nu pot recupera ceva ce nu exista
4 din 4 utilizatori consideră
acest răspuns util
am fost la OCPI si greseala exista potrivire de nume. va multumesc ptr atentia acordata
nu sunt facute de mine acele datorii si nici de fostul proprietar sunt alte trei persoane
probabil a girat cu terenul dar de unde a avut documente. Ar putea sa le fi dat fostul proprietar
Prima hotarire judecatoreasca este din 16 01 2017 iar la mine nu a venit nimeni sa- mi ia terenul
deci eu sunt proprietar iar hotaririle judecatoresi asupra terenului sunt pe numele la alte persoane
e de la banci si date catre firme de recuperare pe unu e 25 000 de euro altu 30 000 de lei
executori judecatoresti
buna ziua.in anul 2015 am cumparat un teren ptr construirea unei case ptr copil dar nu s-a mai putut face casa si a venit cineva daca il vind.Am mers la un notar si acolo au zis ca nu pot sa-l vind ca are sarcini.Am fost la cartea funciara si am trei sarcini pe el de la trei persoane pe care nu le cunosc,
Ce trebuie facut tinind cont ca eu sunt proprietardin 2015 iar cele trei sarcini au fost adaugate in 2017, 2019 si 2020
adevarat
buna ziua
Am dat fiului meu un spatiu comercial cu contract de comodat care se afla in perimetrul locuintei.
Cum isi poate deduce cheltuielile curent electric,apa avind in vedere ca amplasarea contorilor sunt pe locuinta si pe numele meu.