avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 436 soluții astăzi
Forum Activitate adrain

Activitate adrain

Răspuns la discuția disperat imi vreu copilul
daca copilul ii este mamei incredintat pe ordonanta de urgenta iar mama nu vrea sa ne intelegem la un program de vizitare al copilului imi va da legea dreptul sal vad?dacada si cumm mil va da ?
Răspuns la discuția disperat imi vreu copilul
daca ma poate ajuta cineva va rog sunataimi la nr 0766 851 341 sunt disperat am nev de ajutor va rogmult
Răspuns la discuția disperat imi vreu copilul
nu mai pot mie dor rau de el nu stiu ce sa fac
sunt disperat vreau sa ma omor nu mai pot trai fara copil am facut foarte multe greseli si nu mai pot o sa ma omor nu mai pot ajutatima va rog
Răspuns la discuția disperat imi vreu copilul
va multumesc .o seara buna/cu respect adrian.si daca poate un avocat va rog sa ma sunati la nr de tel 0766851341
Răspuns la discuția disperat imi vreu copilul
va multumesc pt raspuns dar mai am o intrebare noi am avut prima infatisare acum 2 sapt dar avoc sotiei ma informat ca este procesul la ora 12 dar ma mintit eu nu primisem acasa instiintare.acum mai pot amana procesul sa solicit alt termen?
Răspuns la discuția disperat imi vreu copilul
ea ma mintit ca este bine dar nu este asa ,eu nu am o relatie cu parinti ei sau nu am avut o relatie prea buna din cauza ca nu imiplace oameni care consuma alcool,ma mintit ca totul este bine dar nu este asa.miercuri am proces pt custodia copilului ,fosta sotie a intentat procesul cum pot fce sa aman sa pot aduce probe.multumesc
buna seara ma numesc adrian si am si eu o mare problema va rog sa ma indrumati.sunt in divort cu sotia mea avem un copil de 3 ani si sa hotarat sa plece de acasa la parinti ei ,nu mam inpotrivit dar acum am aflat conditiile de acolo copilul sta cu soacra mea care este bolnava psihic si socrulmeu care are patima bauturi,nu am incredere sa las copilul acolo soacra mea a fost internata la spitalul de boli psihice nifon buzau si mie teama de binele copilului mai ales ca pana acum 2 luni sotia sustinea ca nu are incredere in mama sa sa lase copilul.cum pot face sa imi iau sufletelul de acolo va rog ajutatima.cu respect adrian
Răspuns la discuția divort
va multumesc pt tot.paste fericit.cu respect adrian
Răspuns la discuția divort
pana cand se va finaliza toate acestea cum fac sa iau copilul la mine?
si pot fi martori si rudele de gradul 1.cu respetc adrian