avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1392 soluții astăzi
Forum Activitate Stemsafe

Activitate Stemsafe

Buna seara! Situatia dvs. este aparent fara iesire si deloc dificila, dupa cum probabil ati fost instiintata firma a obtinut autrizatia de Import-Export sange din cordonul ombilical de la ANT. In cazul in care nu ati primito pe mail o sa o postam pe site-ul nostru www.stemsafe.ro si puteti verifica si pe site-ul ANT-ului www.transplant.ro Ceea ce nu ati inteles dvs. este ca nu firma este acuzata ci fondatorii ei cu cele doua fete angajate la momentul respectiv. Firma, ca orice bun, poate fi instrainat, nu am de gand sa fac acest lucru, ca idee dvs. ati incheiat contractul cu firma. O sa va contactam pentru a relua platile confrm contractului pe care-l aveti! Pe de alta parte, din cate stiu eu cam toti clientii (16 la numar) care au incheiat contracte cu noi au intrebat direct in Spania si au primit raspunuri pozitive in legatura cu procesarea sangelui. P.S. Nici pe noi nu ne-a instiintat DIICOT-ul nimic, eu am aflat de la ziaristi faptul ca am fost trimisi in judecata. Trebuie sa-si faca si ei de lucru, nu? Numai bine!