avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1060 soluții astăzi
Forum Activitate raana

Activitate raana

Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Daca mai e valabila oferta cu statutul si legea :"> va rog sa mi le trimi pe adresa raanvis@yahoo.com.

Multumesc anticipat si spor!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Salut

Am cateva intrebari pt cei care si-a luat adev med de la Policlinica Titan(Buc):ati avut nev de trim de la med de fam(pt ca eu nu am med de fam),cat a costat,daca ati luat adev psih tot de akl si cat dureaza toata alergatura?Ca sa stiu ce program imi fac :((.


Va multumesc anticipat si mult spor va urez!!!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Daca are cineva inf despre exam care se va sustine in Buc(pana knd se fac inscrierile,daca la cei 800 ron se va plati si TVA,ce fel de grile se vor da-ca sa stim si noi pe ce lume traim) pt ca eu sun in disperare la secretariat si nu imi rasp nimeni.

Va multumesc anticipat si spor la inv!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Va multumesc pt promptitudine viitori colegi!
Eu o sa incerc sa iau lucrurile cat de calm pot fi ele luate si sa imi vad de inv atat cat imi permite timpul,iar la examen Doamne ajuta!Asta va doresc si voua :calm si spor!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Am urmarit discutiile de pe forum dar nu am intervenit pt ,din pacate,timpul nu prea imi permite(serviciul bate-l vina)#-o.Ce as fi vrut sa va intreb:nu am citit cap-coada regulamentul,doar printre randuri :sorry: si nu stiu daca am inteles bine:sunt grile cu un rasp sau cu 2?
Iar in legat cu adev med,puteti sa imi recom un cabinet unde as putea sa ma duc(Bucuresti)?
Multumesc anticipat!Spor!Si scz inocenta!:">


Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Am inceput sa intru in panik si sa verif in fiec zi site-ul unbr ca sa aflu ceva noutati ca nu stiu dk am timp sa recuperez mai cu seama k mai si lucrez deci.......Doamne ajuta ...........k altcineva nu ma mai scapa :))
Cine afla ceva fresh please postati pe forum k sa vada si ochii mei:O.
Spor va urez la toti!

Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Draga Ana-Maria Taran,nu am primit pana in momentul de fata sintezele,dar dk se indura cineva de mine le dau mai departe.Promit!:D
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Poate cineva sa ma ajute cu sintezele?Spre rusinea mea eu abia acum ma apuc de inv si knd zic ma apuc de inv adik nu am citit nimik la nicio materie pana in ziua de azi :sorry:Imi dau seama k nu am timp sa inv tot dk iau tratatele asa k singura solutie care imi ramane este studiul dupa sinteze.Cine se indura de mine?">(raanvis@yahoo.com)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Asa sper si eu sa am timp.Mersic!!!Fug la inv k am de recuperat.#-o
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Si eu,ca de altfel toti cei inscrisi pe forum,doresc sa dau examen asa ca vreau sa intru direct in paine si sa rog pe cei care ma pot ajuta cu sintezele sa mi le trimita la raanvis@yahoo.com.Va multumesc anticipat!!!
Vreau sa recuperez intr-un timp scurt,cum s-ar spune sa ingras porcul in ajun(ajunul Craciunului):strong:
Spor!!!