avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 571 soluții astăzi
Forum Activitate lydya_2004

Activitate lydya_2004

Răspuns la discuția valabilitate procura
nu stiu,nu mai inteleg nimic!! chesia este k in declaratie nu figureaza nicio data si nici cat timp poate sta minorul in tara,doar data cand a fost redactata declaratia tatalui.oricum multumesc mult pt raspunsurile voastre
Răspuns la discuția valabilitate procura
asa stiam si eu tocmai de aceea am cerut ajutorul vostru,pt k,copilul meu a avut niste probleme de sanatate si ma gandeam k atunci knd va trebui sa plecam din tara sa nu mai fie valabila declaratia.
Răspuns la discuția valabilitate procura
da scrie pe ruta:Ungaria,Austria,Italia,Franta,Spania.Iar mai jos unde ar trebui specificat termenul sunt trase linii--atata tot!
Răspuns la discuția valabilitate procura
asa,declaratie acord!Dar specifica sa calatoreasca cu mine mama lui,locul dar nicio data,niciun termen.atata tot:(
buna ziua!as avea si eu o nelamurire si va rog poate cineva sa ma ajute?luna trecuta mai exact pe 06.07.2011 barbatul meu a fost la consulatul Romaniei in Barcelona si a facut o procura pt copilul nostru care e minor.Acum sunt in Romania si ma tem ca nu cumva la vama sa nu ma lase sa trec cu copilul,deoarece procura nu are nici un termen de valabilitate!va multumesc!