avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1239 soluții astăzi
Forum Activitate PartidulRomaniaOnline

Activitate PartidulRomaniaOnline

din partea mea sunt dispus sa fac orice, nu ma doare mana sa fac o referire cu link sau sa intreb pe fiecare utilizator in parte. Problemele pe care le vad ar fi:
- va fi considerat spam faptul ca tot intru pe fiecare subiect si cer permisiunea(fiind nevoit sa specific date referitoare la partid), plus de asta o sa stric cursivitatea dezbaterilor.
- fac mare tantam pentru nimic; partidul(care este neinregistrat este cam la zero)
- daca fac referire s-ar putea sa se transforme in reclama negativa pentru acea persoana, deci as cam exclude fara acordul personal

- singura solutie cred ar fi sa intreb pe fiecare in parte si sa sper ca nu va fi considerat spam; voiam sa vad care este opinia dvs ca utilizatori ai avocatnet. Va multumesc.
sau
- sa reformulez cu cuvintele mele
buna,

am un site pe care se dezbat diferite subiecte care devin propuneri iar mai apoi legi, dupa care sunt supuse la vot. Mai exact este vorba despre un partid online cu democratie directa.
Cand am gasit acest subforum m-am gandit ca este o mina de aur :). Problema ar fi drepturile de autor pentru ideile expuse. Ar fi vreo problema daca m-as inspira din acest forum? Eventual sa fac referire cu link sau la nume de utilizator?