avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 894 soluții astăzi
Forum Activitate mita86

Activitate mita86

Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
=D> trebuie sa bem. Cat despre cei ce au picat, sincer, imi pare rau.
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
[ link extern ]
Bafta !! Eu am trecut
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Ai dreptate. Eu am sunat luni la inppa si mi-au spus ca rezultatele finale se vor afisa peste 2, 3 zile. Nu mai am rabdare..
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Ne-am agitat degeaba? Si-a revenit site-ul , dar contine informatii noi.
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Andreea_Lita, tine-ma bine de mana ca am emotii:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
tineti-va bine ....
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Voi puteti deschide site-ul inppa?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
site-ul inppa este blocat.... sa fie vreun semn??
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Au facut o mare greseala acesti baieti destepti adunand toata "spuma" in cea de-a doua etapa. Cam greu de justificat aceste rezultate, noroc ca nu le cere nimeni sa o faca. Acum vor face o mare intrunire vineri 2 dec, si vor discuta cu privire la modul de desfasurare a examenului. In concluzie, pt a astupa gura targului, vor organiza un nou examen oferindu-ne o noua "sansa" de a mai achita 800 Ron . La contestatie vor trece f piutini, cei care mai au nevoie de cateva sutimi, cei care au fost "sacrificati" pt a ne fi exemplu. Sunt convins ca peste 2, 3 luni vom deveni mai inteligenti, vom invata Noul Cod Civil si "minusurile" de la celelalte materii.
Majoritatea multimii se va inscrie din nou, fiecare dintre ei crezand ca "el va fi cel norocos".
La acest examen nu exista noroc, exista doar interese. O colega a avut un punctaj de 75 la inm , 83 aici, si la etapa a II-a a avut media generala 6, 7. Eu am luat note f apropiate, si totusi, suntem atat de departe...
Nu cred in minuni, nu cred in noroc, ganditi-va bine la ce ar trebui sa facem, si nu la ce ne-au facut. "Cea mai buna apare este atacul".
Nu cred in legiuitor, nu cred in justitie, insa cred ca puterea presei va invinge de aceasta data.
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Putin credibila aceasta afirmatie, concluzia mea se bazeaza pe doua argumente:
1. Nu a fost precizata sursa inca de la inceput;
2. Programul de lucru cu publicul la secretariatul inppa este intre orele 14:00 si 19:00, iar mesajul lui avohor a fost postat la ora 10:23.
Sunt ferm convins ca nu face nimeni de la inppa munca voluntara.
As ruga pe cei din Buc sa dea o fuga pana la sediul inppa si sa puna intrebarea in mod direct.