avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 829 soluții astăzi
Forum Activitate vily

Activitate vily

MULTUMESC FRUMOS
NU ITM TULCEA A SEZISAT FALSUL SI POLITIA A DEPISTAT FALSUL CARE A FOST SEZIZAT DE LA BANCA DUPA DOI ANI.EU AM LUAT UN CREDIT DE LA BANCA SI DUPA DOI ANI AM AFLAT SI EU DE FALSUL ASTA. ITM TULCEA A PUS PE CARTEA MEA DE MUNCA INCA UN CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA CU ACELASI NR DE INREGISTRARE
O CONTANBILA MI-A FACUT UN FALS PE CARTEA MEA DE MUNCA EU PLATEAM TOATE DARILE LA STAT.EA MI-A FACUT CARTEA DE MUNCA CU TOATE CA FIRMA ERA IN FALIMENT SI I,T.M. TULCEA NU A VERIFICAT ACTELE FIRMEI SA VADA CA FIRMA ERA IN FALIMENT SI MI-A FACUT CARTEA DE MUNCA .EA A RECUNOSCUT CA MI.A FACUT FALSUL IN INSTANTA ACUM EU IMI ASTEPT SENTINTA .VREAU SA STIU DACA POT SA DAU IN JUDECATA I.T.M. TULCEA PENTRU CA NU A
VERIFICAT ACTELE SI MI-A FACUT CARTEA DE MUNCA PE O FIRMA CARE ERA IN FALIMENT DE UN AN.

Răspuns la discuția Carte de munca falsa
multumesc
buna ziua ma judec cu o persoana care mia facut un fals la cartea mea de munca.am platit cartea de munca 8 luni cate 560 ron am scos un credit de la banca de 5000 de euro si dupa 2 ani ma cautau de la procuratura pentru fals uz de fals si mai multe.eu ma judec cu ea si vreau sa stiu daca ea nu are nici un bun pe numele ei eu cu pot sa-mi recuperez daunele.

Discuție cod penal
buna ziua ma judec cu o persoana care mia facut un fals la cartea mea de munca.am platit cartea de munca 8 luni cate 560 ron am scos un credit de la banca de 5000 de euro si dupa 2 ani ma cautau de la procuratura pentru fals uz de fals si mai multe.eu ma judec cu ea si vreau sa stiu daca ea nu are nici un bun pe numele ei eu cu pot sa-mi recuperez daunele.
Răspuns la discuția intrebare
multumesc
Răspuns la discuția intrebare
mia bagat penalitati pe zi de 204 ron
Răspuns la discuția intrebare
stiu ca se daduse o lege anul asta in care daca platesti integral ti se sterge penalitatile
Discuție intrebare
daca se plateste datoriile la asociiatia de proprietari intregral penalitatile care sunt ce se intampla cu ele trebuie platite si penalizarile sau se sterg va multumesc