Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... cod penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

cod penal

buna ziua ma judec cu o persoana care mia facut un fals la cartea mea de munca.am platit cartea de munca 8 luni cate 560 ron am scos un credit de la banca de 5000 de euro si dupa 2 ani ma cautau de la procuratura pentru fals uz de fals si mai multe.eu ma judec cu ea si vreau sa stiu daca ea nu are nici un bun pe numele ei eu cu pot sa-mi recuperez daunele.
daca este insolvabila, nu le veti putea recupera niciodata.