avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2089 soluții astăzi
Forum Activitate creangaflorin76

Activitate creangaflorin76

din cite cunosc eu cred ca instanta a acordat plasamentul
la sora mea copii au fost in plasament de acte ce sa spun ca sa ma intelegeti am schimbat in asa fel incit sa intru in drepturile parintesti nu stiu ce sa zic orice as fi facut dureaza prea mult nu inteleg ce este asa greu cu niste acte sa dureze aproape un an.va multumesc pt raspuns
copii au fost la sora mea dupa cum am spus acum sint la mine tatal lor nu inteleg ce e asa complicat de inteles actele sint la DGASPC DIN IUNIE 2011 DAR NU VINE NICI UN RASPUNS NICI BANII NUMI POT DA SEAMA CE SE INTIMPLA CUM SA NUMI APROBE DGASPC CRESTEREA COPIILOR MEI CINE IA CRESCUT PINA ACUM NU EU 11 ANI
buna dimineata revin cu citeva amanunte am uitat sa va spun citeva amanunte eu am fost arestat iar in acest timp copii mei au fost in grija surorii mele lua ia alocatia copiilor iar cind am venit eu am luat copii la mine cum era normal am schimbat actele pe numele meu asta fiind prin iunie 2011 iar de atunci nu a mai venit nici un ban nu inteleg de ce d_voastra ce parere aveti?va rog sa ma ajutati daca puteti.va multumesc...
CE SE INTIMPLA DE NU PRIMESC ALOCATIA COPIILOR DE 10 LUNI?AM APELAT SI LA PROTECTIA COPILULUI SI LA PRIMARIA DIN COMUNA FARA NICI UN REZULTAT MA PUTETI AJUTA VA ROG?