avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 766 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters250895

Activitate ContSters250895

da,am fost oprit si mi sa spus k avizul ar avea o valabilitate de 24ore.a fost ok dar totusi mi se pare prea putin timp pt.k pot aparea probleme. Am gasit o intrebare asemanatoare unde un consultant spunea k avizul este valabil pana gasesti client si scapi de marfa. Sunt nou in bransa si as vrea sa nu am probleme.va multumesc
da,am fost oprit si mi sa spus k avizul ar avea o valabilitate de 24ore.a fost ok dar totusi mi se pare prea putin timp pt.k pot aparea probleme. Am gasit o intrebare asemanatoare unde un consultant spunea k avizul este valabil pana gasesti client si scapi de marfa. Sunt nou in bransa si as vrea sa nu am probleme.va multumesc
da,am fost oprit si mi sa spus k avizul ar avea o valabilitate de 24ore.a fost ok dar totusi mi se pare prea putin timp pt.k pot aparea probleme. Am gasit o intrebare asemanatoare unde un consultant spunea k avizul este valabil pana gasesti client si scapi de marfa. Sunt nou in bransa si as vrea sa nu am probleme.va multumesc
sigur k le achizitionez cu documente,factura si aviz.tocmai de aceea intreb ce valabilitate are avizul
sigur k le achizitionez cu documente,factura si aviz.tocmai de aceea intreb ce valabilitate are avizul
transport lemne ,carbune.Le cumpar de la depozite,dupa care caut clienti.de obicei in sate.dar se poate intampla sa apara probleme la masina.sau dak as vrea sa trec pe akasa.avizul pe marfa respectiva are un anumit termen?
avand in vedere k clientii ii caut si pot aparea si alte probleme(defectiuni,urgente,etc).