avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 663 soluții astăzi
Forum Activitate iuliannegoita

Activitate iuliannegoita

Răspuns la discuția care este salariul minim
Va multumesc frumos de raspuns
Răspuns la discuția care este salariul minim
ca s-a lucrat degeaba luna aceasta si nu s-a facut productie. si asa a hotarat conducerea.
Răspuns la discuția care este salariul minim
Buna ziua, am si eu o intrebare.
Sunt inginer si am salariu negociat in contract de 2300 de ron.Este corect ca intr-o luna sa imi dea salariu minim pe economie, adica cel de 800 ron?
Va multumesc.
Răspuns la discuția Montat horn
blocul in care locuiesc nu are o asociatie de proprietari.nu a intrebat pe niciunul din vecinii mei care stau pe aceea parte unde e montat hornul
Răspuns la discuția Montat horn
daca primaria le-a dat acceptul sa puna hornul pe peretele apartamentului meu,nu e nici o problema?nu am ce sa le fac?
Discuție Montat horn
Buna ziua, am si eu nevoie de niste sfaturi.Stau intr-un bloc cu 10 etaje,la etajul 6.Apartamentul este proprietatea mea cu acte. Langa bloc este o centrala termica,ca si-a montat un horn din tabla pe partea cu apartamentul meu,fara sa ma intrebe daca sunt deacord cu acest lucru.Adica este lipit de apartamentul meu, si al celorlati vecini.
Au procedat corect?Ii pot da in judecata si sa le cer chirie,sau sa nu mai platesc caldura?
Va multumesc si astept pareri!!
erai singur sau mai erai cu ,cineva?
Răspuns la discuția somajul dupa facultate
deci nu poate lua somaj atat timp cat nu a intrat in licienta din cauza restantelor neluate la timp.
Răspuns la discuția somajul dupa facultate
facultatea nu ai terminat-o..nu ai diploma care sa arate ca ai terminat studiile superioare si anume ca esti inginer.deci nu poti luat somaj.din cate stiu la somaj trebuie sa duci copie de pe diploma de studii.
Răspuns la discuția pensie anticipata
am inteles,multumesc frumos !