avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 779 soluții astăzi
Forum Activitate lylymoldo

Activitate lylymoldo

Absolventa a Univ. Spiru Haret, promotia 2009, la forma ID, daca ne poate raspunde cineva : din moment ce peste 80 de persoane (absolventi iulie 2009), au castigat in instanta procesul contra MCETS, si Ministerul este obligat sa inainteze tipizatele de diplome de licenta, catre Univ. spre a fi completate, nu toti absolventii ar trebui sa castige aceste procese, existand un precedent?
Mentionez ca am absolvit Facultatea de Psihologie din cadrul Univ Spiru Haret, la forma ID, in iulie 2009.
Va multumesc.
Va multumesc, am invatat si am reusit la acest examen, ar fi nedrept sa nu fiu angajata, deoarece in dosarul pentru concurs am depus exact adeverinta prelungita, si nu a fost niciun fel de obiectie.
Am promovat examenul de licenta din cadrul Univ. Spiru Haret , la forma de invatamant ID, in iulie 2009, specializarea Psihologie, am reusit in baza adeverintei de licenta prelungita la un concurs, pe un post cu sudii superioare.
Adeverinta a fost prelungita, si in continut apare ,, valabila pana la eliberarea Diplomei de licenta", dar imi fac griji ca desi am castigat acest concurs sa nu intampin greutati la angajare.
In dosarul cu actele de inscriere la concurs am depus adeverinta in cauza.
Va multumesc