avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 631 soluții astăzi
Forum Activitate aauraa

Activitate aauraa

Răspuns la discuția accident rutier
aauraa a scris:

aauraa a scris:

nu eu masina am cumparato am doar un act de vanzare cumparare,atit masina cat si asigurarea este pe numele primului propietar dar asigurarea este platita de mine pe numele celuilalt...accidentul l-am avut cu doua persone baute pe strada am evitat unul si am dat peste celalat...si are fractura de picior e internat la spital,chiar sunt speriata ce mi se poate intimpla?va multumesc





Răspuns la discuția accident rutier
aauraa a scris:

nu eu masina am cumparato am doar un act de vanzare cumparare,atit masina cat si asigurarea este pe numele primului propietar dar asigurarea este platita de mine pe numele celuilalt...accidentul l-am avut cu doua persone baute pe strada am evitat unul si am dat peste celalat...si are fractura de picior e internat la spital,chiar sunt speriata ce mi se poate intimpla?va multumesc


Răspuns la discuția accident rutier
cu permisul sunt in regula masina este inmatriculata dar asa cum a-ti spus nu s-a operat inca schimbarea proprietarului in acte si asigurarea am platito tot pe numele lui.eu am teama ca am dat peste acel om si are piciorul rupt,la masina s-a spart parbrizul.ce trebe sa fac eu...multumesc mult
Răspuns la discuția accident rutier
nu eu masina am cumparato am doar un act de vanzare cumparare,atit masina cat si asigurarea este pe numele primului propietar dar asigurarea este platita de mine pe numele celuilalt...accidentul l-am avut cu doua persone baute pe strada am evitat unul si am dat peste celalat...si are fractura de picior e internat la spital,chiar sunt speriata ce mi se poate intimpla?va multumesc
Discuție accident rutier
buna seara am si eu o intrebare,daca am facut un accident si masina inca nu este inscrisa pe numele meu si nici asigurarea care sunt consecintele?va multumesc