avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1053 soluții astăzi
Forum Activitate antoniacostella

Activitate antoniacostella

Buna ziua, sunt mama unui baiat de 28 ani care se drogheaza de 4 ani locuieste la curte cu bunicii paterni dar are imobil separat de ei si locuieste singur ..Precizez ca bunicul a facut cateva plangeri la politie deoarece face scandal sa i se dea bani in fiecare seara ,a furat de la bunicul bani,a vandut bunuri care nu-i apartineau Se adreseaza cu amenintari bunicilor paterni si materni ex, : va dau foc la casa,va fac viata un calvar,va sparg geamurile si multe altele, cat si mie ca mam. La fata loculul a venit politia de 5,6 ori fara rezultat ia tinut morala amenzi care nu ajuta la nimic ca nu le plateste elA mai avut o infractune 2 ani se prezenta la probatiune Sesizarile bunicului au fost si in scris la politie dar fara rezultat.Intrebarea mea este.Ce trebuie sa fac si unde ca durere mai mare ca asta nu stiu daca este dar trebuie sa o fac deoarece bunici au 75 ani si probabil ca se ajunge la crima Iar mie imi este frica sa nu mi sparga geamurile la autoturism deoarece asa a zis
Buna ziua, sunt Formator de meserie in domeniul unghiilor false nail art si manichiura pedichiura. Am lucrat la manuale singura.
As doriisa -mi pot lua Dreptul de Autor la ele, deoarece am muncit foarte mult, iar ceea ce am scris in ele altii se folosesc de tehnicile unghiilor si chiar la Centrele de Pregatire Profesionala la unele din ele se vand sau se dau gratuit catre cursanti de catre Centrele de Pregatire Profesionale