avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1080 soluții astăzi
Forum Activitate ciprianionut86

Activitate ciprianionut86

da,a veti dreptate... dar cu ce sa incep? ce sa invat? ce sa fac sa pot sti adm publica?
va multumesc pt raspuns, dar chestia e ca nu am spus esentialu'''; acesta consta in faptul ca (virgula)ca si cunostinte sunt zero! nu stiu nimic!!!! nu stiu absolut nimic, m-am multumit doar sa promovez examenele si cam atat, ca deh mi-a placut mai mult '' sa-mi fac viata''....practic nu stiu ce inseamna administratia publica, cu ce se mananca adm publica.....ce face un inspector de specialitate adm publica? sau un expert in adm publica? ...cum sunt salariile?
fratilor, am terminat ""facultatea de stiinte sociale si administrative"" specializarea - administratie publica- si un master in stiinte penale.. c e loc de munca as putea ocupa cu pregatirea mea? jurist, consilier juridic? chiar nu stiu.....am nevoie de putin ajutor va rog...nu stiu incotro s-o iau , incotro s-o apuc, cred ca am facut o facultate + master degeaba....in prezent sunt ""incarcator-descarcator"" la o fabrica pe un salariu de 1000 ron.....m-am saturat de locul de munca actual....incotro sa ma indrept? help, help, help