avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Activitate Mihnea0401

Activitate Mihnea0401

Nu pot sa nu observ ironia subtilă cand vine vorba de a-mi mulțumi pentru efortul de a va răspunde, dar asta nu inseamna ca ma supăr, fiecare are dreptul la opinie asa ca eu va respect opinia.. Ideea era ca poate dvs. sunteti prea înverșunată in a opri această apropiere a tatălui fata de copil si poate ar trebui să faceți "pace" cu tatăl si cu actuala situatie cu scopul principal ca băiețelul dvs.sa aiba ambii părinți cat mai aproape de el, fiecare părinte având o mare contribuție, chiar prin prezenta in viata lui, la o buna formare a caracterului, a psihicului..etc. Dar e doar opinia mea de care nu e nevoie sa țineți cont! Multă înțelepciune va urez ambilor părinți!
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Ce ma nedumereste pe mine, e cum un copil de 7(sapte) luni a reușit să prindă atâta ura pe tatăl lui, de il apuca plânsul pana ramane fara aer? Mi se pare mai mult decât ciudat ca un bebeluș sa isi poata exprima repulsia asa cum declara mămica. As crede mai degrabă ca mămica vrea sa il pedepsească pe tata prin luarea dreptului de a fi tata cu toate drepturile si obligatiile ce ii revin din asta.