avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 631 soluții astăzi
Forum Activitate blindbm

Activitate blindbm

poi fiind sportivi a unei echipe renumite din divizia A..sa nu apara in presa scandalul, sa nu afle sponsorii ar face tot posibilul sa fie bine...tin sa mentionez ca placa a costat 2000 de lei plus alte cheltuieli "specifice romanesti"!
nu inteleg de ce toata lumea se fereste sa dea o suma... sa zica "intrea atat si atat"
Nu as dori sa lungesc problema aceasta prin tibunal pentru ca dureaza destul de mult, a trebuit sa imi platesc eu placa de titan,prin urmare am cheltuit in jur de 1500 de euro pana in momentul de fata... stiu ca termenul legal pentru a depune plangere este 60 de zile, acuma joi am sa ma intalnesc cu agresori, banuiesc ca vor veni pregatiti cu o suma de bani din cate am vorbit cu dansi... as dori sa imi spuneti neaparat o limita minima si una maxima....
Buna ziua, in urma cum 2 saptamani am fost implicat intr-un incident... am fost lovit in club eu si un amic de catre mai multi sportivi, cunoastem agresorii. Osul de sub ochi mi-a fost rupt si a fost nevoie de interventie chirurgicala pentru fixarea lui cu o placa de titan de 5/5cm si surube, am fost taiat sub ochi pentru aceasta interventie deci imi va ramane o cicatrice, am stat in spital timp de 6 zile. Posed un certificat medico-legal de 35 de zile iar amicul meu unul de 6. Agresori ne-au cautat pentru a nu depunde plangere si a ajunge la o intelegere...as dori sa imi spuneti dumneavoastra pentru ce suma de bani sa ajung cu dansi la o intelegere pentru a nu fi prostiti! multumesc!