avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1847 soluții astăzi
Forum Activitate adrianoadi

Activitate adrianoadi

Multumesc ffff mult pentru ajutor mi-ati dat un raspuns fff bun.Mai am inca o intrebare fff scurta,,,,se poate sa fac cerere si in alta parte in afara de instanta(politie)???? Multumesc pentru timpul acordat...
Buna ziua.Ma scuzati ca va deranjez din nou,nu stiu cum se calculeaza cu termeni de reabilitare si as avea nevoie de un raspuns,pe 10-10-2008 sa finalizat procesul si am primit 1an jumate cu suspendare pe timp de 3ani si 6 luni,si nu stiu daca ala 1 an jumate se scade din aia 3ani si 6 luni va rog sa imi spuneti pe ce data voi fi reabilitat de drept sau cand pot sa fac reabilitare.Mentionez ca imi trebuie cazierul curat pentru angajare.Va multumesc
In octombrie se fac 5 ani credeti ca se poate sa mi se stearga cazierul acum?
Va multumesc ptr raspuns.In octombrie se fac 5 ani credeti ca este posibil sa nu mai am nimic pe cazier?MULTUMESC
Buna ziua,am si eu o intrbare importanta pentru ca nu pot sa ma angajez din cauza cazierului. in 2008 am primit 1an si 6 luni cu suspendare pe 3 ani si 6 luni si as vrea sa stiu si eu daca pot sa fac reabilitare si cand pentru ca nu pot sa ma angajez din cauza cazierului am incercat in mai multe locuri si cer cazier,,,,astept raspuns sau mail,,,, multumesc frumos

Editat de moderator. Motiv: userul a folosit scrierea cu majuscule.