avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 946 soluții astăzi
Forum Activitate alessia89

Activitate alessia89

Răspuns la discuția Santaj
el ma ameninta ca ma spune parintilor mei , si ma jignit :mi, a spus c...a , mi-a dat de inteles ca o sa ma bata cand ma prinde ...toate astea le-a spus pe facebook :) desi sora lui e majora , eu am ajutat-o cand a avut nevoie , dar ea acum nu isi asuma vina
Răspuns la discuția Santaj
Cristia10 a scris:

Fiecare lucru pe care il faci presupune un set de riscuri. Vorbeste cu prietena - ea il poate "domoli" pe fratele ei. Spune-i si lui ca decizia a fost a ei si ca tu nu ai incurajat-o cu nimic.
Dar nimic nu-l va putea opri sa nu vorbeasca cu parintii tai (care inteleg ca nu stiu cu ce te ocupi tu). Ce varsta are prietena?


are 20 de ani
Discuție Santaj
Buna seara , nici nu stiu cum sa incep dar am nevoie de ajutor , mai pe scurt o sa explic problema mea , eu lucrez in domeniul video chat , alaturi de mine lucra si o prietena , cu ceva timp in urma am aflat ca sunt cateva filmulete cu noi pe internet , fratele ei din intamplare a aflat despre ce facea sora ei si este foarte revoltat pe mine , imi arunca toata vina asupra mea , ca eu am bagat-o pe sora lui in asta , ca ma va spune parintilor mei , ca imi va spulbera viata , rog pe cineva sa ma ajute su sfaturi