avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 816 soluții astăzi
Forum Activitate mihaelaberceanu

Activitate mihaelaberceanu

Răspuns la discuția Subiect: Drepturi salariale
VA MULTUMESC
Răspuns la discuția Subiect: Drepturi salariale
Poate nu ma exprim corect salariul de incadrare cu sporul de vechime este 1617lei.
Răspuns la discuția Subiect: Drepturi salariale
Multumesc de raspuns, dar tot nu-mi este clar,. Rugamintea mea era daca in noiembrie. 2016 este corecta suma de 1617 lei (salariul de baza cu vechimea aferenta).
Răspuns la discuția Subiect: Drepturi salariale
va rog frumos astept si eu un raspuns ! multumesc

Buna ziua,

In luna noiembrie 2016 am participat la concurs pentru functia publica de executie inspector clasa I, grad profesional asistent (conditie minim un an vechime studii superioare) , in cadrul serviciului financiar din cadrul Primariei Tuzla, jud. Constanta. Incepand cu data de 28.11.2016, am fost numita in functie publica de executie inspector clasa I, grad profesional asistent, clasa de salarizare 33 avand un salariu de baza de 1617 lei ( mentionez ca am o vechime totala in munca de peste 20 ani si studii superioare de lunga durata ).
Rugamintea mea este sa imi spuneti daca acest salariu de baza de 1617 lei este calculat conform legilor in vigoare.

Va multumesc anticipat !
buna seara, va adresez rugamintea daca ma puteti ajuta cu monografia contabila a unei schaormerii. multumesc