avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1287 soluții astăzi
Forum Activitate ramonastreanga

Activitate ramonastreanga

Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
Buna, se va da concurs pe post direct la Timisoara si Arad este cineva care va merge? Stie cineva daca la caracterizare trebuie specificat'' spre a-i servi la concurs'' sau este ok si ''spre a-i servi la angajare''? mie asa mi s-a scris in recomandare si ma gandeam sa le spun sa imi trimita alta cu ''spre a-i servi la concurs''
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
Bine v-am gasit!
Ma alatur si eu grupului vostru, cu intentia de a da examen anul acesta insa as dori sa ma ajute cineva cu informatii unde pot gasi detalii despre acest examen(tematica ,data de examen, locuri disponibile, cum a fost in anii trecuti, mai ales proba cu rationamentul de unde pot invata etc) si sa imi spuna sincer daca as avea sanse sa invat materiile, mentionez ca tocmai am trecut prin concursul de la sng dar din pacate nu am reusit sa iau nota sa pot intra.
Cine ma poate ajuta cu informatii sa imi trimita un mesaj pe privat, multumesc anticipat.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
eu am facut anul trecut la toate cele trei materii si nici nu mi-au dat nici nu mi-au luat nimic
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
felicitari celor admisi!!

Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
buna, la penal la subiectul 4 eu am scris ordonanta motivata, voi ce spuneti o sa imi puncteze subiectul?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
tot procedura penala imi da si mie batai de cap, dar asta este mai avem putin si vom vedea ce va fi
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
eu am reusit sa imi repet procedura civila,de azi m-am apucat sa repet la organizare unde voi sta pana sambata,iar de duminica ma voi apuca de procedura penala unde voi sta pana joi(aici am mai multe probleme de repetat), asa mi-am organizat eu timpul pt repetat, ca sa mai invat ceva in plus nici gand, nu as mai putea sa retin, va doresc spor la invatat sau repetat la toti.
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
azi am depus si eu dosarul(jud.Mehedinti), am intrebat pe domnul care primea dosarele daca s-au inscris candidati si mi-a raspuns ca da sunt multi dar nu mi-a spus un nr. asa ca vom vedea cand se va afisa lista cu cei admisi pt concurs, pana atunci spor la invatat
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
am si eu nevoie de ordinul ministrului justitiei privind aprobarea regulamentului de ordine interioara a parchetelor 529/c/21.02.2007 si de codul deontologic deoarece nu le pot gasi. cine ma poate ajuta, il rog, sa mi-le trimita pe adresa de e-mail: ramona_you25@yahoo.com, multumesc anticipat
Răspuns la discuția Admitere SNG 2014
nu esti singura care se bucura de acest lucru si eu am renuntat la locul de munca pt a ma pregati de concurs,anul trecut am mers si la lucru am si invatat si m-am descurcat, zic eu, am obtinut un punctaj de 8.64 asa ca acum sper sa reusesc mai mult avand in vedere ca nu mai lucrez