avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 991 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters29717

Activitate ContSters29717

Dl. Mihai Grigore, 2007_rozi, Valeriu Tudor:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Partea proasta in acest simulacru de examen este ca se sustine doar anual, era bine sa fie organizat, ca in cazul definitivatului, de 2 ori pe an.:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Afiseaza azi? Stie cineva? Mai e o saptamana si se face o luna de la sustinerea examenului. Bataie de joc organizarea anul acesta.:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
In att. UNBR, d-lor, opriti bataia de joc la care am fost supusi si procedati la o recorectare justa a lucrarilor!
Marco 23, te sustin in demersul tau referitor la demascarea acestui simulacru de examen in fata mass-mediei nationale si locale.
Refuz sa fiu o victima a unui sistem corupt!:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
@da mihi SPAGA..e o idee buna asta cu petitia:)
banuiesc ca ar prezenta interes pt ei pe ce culmi nebanuite a ajuns coruptia din Romania:training:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
"Azi, sigur nu se afiseaza, reveniti cu un telefon".Acestea au fost cuvintele.:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Am sunat la UNBR. Mi s-a spus ca nu se afiseaza astazi rezultatele la contestatii.:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Care este minimul/maximul de puncte acordate in cazul unei recorectari? Stie cineva?:)
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Din ce am observat, uitandu-ma pe rezultatele de la admiterea in diferite barouri, bucuresti, bv, c-ta etc..este o practica aceasta..o nota f mica, care nu se potriveste cu restul de note..un 3, 4, 5 printre 7, 8, 9, chiar 10.
Răspuns la discuția Despre Contestatii
ce inseamna exact "note la limita"? :)